Úvod » Muži A

Články v kategorii: Muži A

Bohunice

publikováno 12.01.2017
10.9. dvojice Bohunice + vyhlášení výsledků Pořadí: ZVĚRKOVICE A-Hrdlička D.,Tůma ZVĚRKOVICE B-Burian, Hrdlička V. T.SVINY-Hohenberger,Chuchel H.PĚNA B-Kulhánek R.,Řežábek H.PĚNA A-,Kulhánek O.,Paďourek DYNÍN-Čáp,Mašek ZVĚRKOVICE/DYNÍN-H J.,Kandra M. SUN/PNL PREŠOV-Štefančin ...

Trhové Sviny

publikováno 12.01.2017
4.6. dvojice Trhové Sviny Pořadí: TRHOVÉ SVINY A-Hohenberger, Chuchel ZVĚRKOVICE-Hrdlička, Tůma USC CEP -Pelouch,Šubrt H.PĚNA B-Kulhánek R.,Řežábek H.PĚNA A-Paďourek,Kulhánek O. TUKANI MILEVSKO-Volf st.,Volf ml. DYNÍN-Čáp,Mašek KZO MILÁNO 2007 KOŠICE-Pavol Gábor,Tomáš Vidlička

Veselí Nad Lužnicí

publikováno 12.01.2017
21.5. dvojice Veselí nad Lužnicí Pořadí:  T.SVINY-Hohenberger CEP-Pelouch,Šubrt H.PĚNA A -Paďourek, Kulhánek O DYNÍN -Čáp, Kandra ZVĚRKOVICE/DYNÍN-Burian,Mašek,Semrád TU MILEVSKO-Volf st.,Volf ml. VESELÍ N. LUŽNICÍ C-Rada,Hammer VESELÍ N. LUŽNICÍ A-Pils,Gruber ŠK ...

Zvěrkovice

publikováno 12.01.2017
30.4. dvojice Zvěrkovice POŘADÍ: 1. T.SVINY-Hohenberger,Chuchel 2. H.PĚNA B-Paďourek,Řežábek 3.H.PĚNA A-Kulhánek O.,Kulhánek R. 4. DYNÍN A-Čáp, Kandra 5. VESELÍ N. LUŽ.-Gruber,Vondruška 6. ZVĚRKOVICE-Hrdlička J.,Józa 7. DYNÍN B-Mašek,Svobodný 8. KZO MILÁNO 2007 KOŠICE-Pavol ...

Trojice Týn nad Vltavou

publikováno 12.01.2017
28.3. trojice Týn nad Vltavou-hala POŘADÍ: 1. T.SVINY/PP ČB-Hohenberger,Hájek, Nekola 2. DYNAMO Č.B./ZVĚRKOVICE-Koudelka V.,Koudelka Z.,Hrdlička D. 3.VODŇANY A-Sliacký,Toman,Krul 4. ZVĚRKOVICE/DYNÍN-Burian,Hrdlička V.,Kandra P. 5.STRAKONICE-Vlas,Smrčka,Lukeš 6. ...

Týn nad Vltavou

publikováno 12.01.2017
19.3. dvojice Týn nad Vltavou-hala Pořadí: 1. ZVĚRKOVICE A-Hrdlička D.,Tůma 2. T.SVINY-Hohenberger,Frdlík 3. DYNÍN A-Kandra P.,Semrád 4.HORAŽĎOVICE A-Buriánek,Pešek 5.  KŘENOVICE-Lebeda,Bohdal 6.HORAŽĎOVICE B-Nedelkov,Slavíček 7.  VESELÍ NAD ...

Celkové pořadí KNL Jednotlivci

publikováno 12.01.2017

Celkové pořadí KNL Dužstva

publikováno 12.01.2017
Pořadí KNL Pořadí družstev:

5.kolo

publikováno 06.06.2012
# 1. USC Cep 7-1-0 8 35:13 15 # 2. Loko Veselí n/Luž. 5-1-2 8 28:20 11 # 3. NK Vodňany 5-1-2 8 31:17 11 # 4. Lužnice Tábor 4-1-2 7 23:19 9 # 5. Jiskra Blažejov 4-1-3 8 26:22 8 # 6. NC Strakonice 2-3-3 8 22:26 7 # 7. TJ NK Čestice 2-2-4 8 17:30 6 # 8. Spartak Trh. Sviny 1-2-5 8 20:28 ...

5.kolo

publikováno 06.06.2012
# Vodňany - Tábor 3:3 # Dynín „B“ - Strakonice 2:4 # Blažejov - Cep 1:5 # Blažejov - Sviny 5:1 # Veselí/Lužnicí - Strakonice 2:4 # Dynín „B“ - Čestice 2:4

3.kolo

publikováno 01.06.2012
Strakonice Cep 3:3 Čestice Sviny 3:3 Veselí/Lužnicí Vodňany 4:2 Strakonice Sviny 3:3 Čestice Cep 0:6 Dynín „B“ Veselí/Lužnicí 2:4 Blažejov Vodňany 2:4

1.kolo

publikováno 21.05.2012
Vodňany - Trhové Sviny 4:2, Vodňany - Cep, 2.4, Veselí/Lužnicí - Blažejov 4:2, Tábor - Cep 0:6, Tábor - Trhové Sviny 5:1, Dynín "B" - Blažejov 0:6, Čestice - Strakonice 3:3

Kalendář akcí

« 01 / 2022 »
Po Út St Čt So Ne
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Nejbližší akce



Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Panska moda na Zoot.cz